Internet a můj handicap 2011 - propozice soutěže

Sedmý ročník literární soutěže vyhlašují sdružení BMI, AISO a Křižovatka.cz. V prvních pěti ročnících byla soutěž zaměřena jen na internet, nyní zůstává sice její tradiční název Internet a můj handicap, ale tematicky se rozšiřuje o to, jak pomáhá lidem se zdravotním postižením také telefon.

Soutěžní práci opatřenou poštovní i elektronickou adresou je třeba poslat v elektronické podobě nejpozději do 20. února 2011 na adresu info@helpnet.cz. Přihlášením do soutěže vyjadřuje autor souhlas s tím, že jeho dílo může být bezplatně zveřejněno ve sborníku konference INSPO, na portálu Helpnet.cz a popřípadě v dalších médiích, kterým budou nejlepší příspěvky poskytnuty.

Soutěžní práce může mít rozsah maximálně 600 slov. Autoři by v ní měli vyjádřit na základě vlastní zkušenosti, jak jim internet nebo telefon pomáhá vypořádat se se zdravotním postižením. Při hodnocení se bude přihlížet jak k literární úrovni textu, tak k obsahové zajímavosti. Do soutěže nebudou přijaty práce, které byly přihlášeny v předcházejících ročnících, jejich autoři se však mohou zúčastnit soutěže s novým příspěvkem.

Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen vítězům se uskuteční na konferenci INSPO v sobotu 19. března 2011 v Kongresovém centru Praha, kam budou pozváni všichni soutěžící.

Pro soutěžící jsou připraveny následující ceny:
- pobytový zájezd na 12 dnů do Řecka pro 2 osoby od CK Lotos
- USB modem s dvouletým bezplatným připojením k internetu  a mobilní telefon od společnosti Telefónica O2
- mobilní telefon a 2x Angličtina LangMaster (7 výukových CD) od Nadace Charty 77
-  5x Zoner Photo Studio od firmy Zoner software
-  4x Handy Card Sphere od společnosti Car Club
- 15x USB flash paměť
- 15x kniha od nakladatelství Portál
- 10x kniha od nakladatelství Zoner Press

Zvláštní ceny udělí časopisy Gong, Můžeš a Vozíčkář