Rakovina vaječníků

Rakovina ovaria

03.11.2008 22:32
Příspěvek Ligy proti rakovině popisuje příznaky, stanovení diagnózy, způsoby vyšetření, možnosti léčby, doporučení a sexuální život po operaci, vedlejší účinky, jaké mohou být pocity po léčbě a vyhlídky nemocného do budoucna.

Rakovina vaječníků

17.06.2014 21:21

Publikace v pdf má podtitul Rakovina vaječníků a její léčba - příručka pro novináře. Informuje to tom, jaké existují typy rakoviny, příčiny a rizikové faktory nemoci… Dále pak, jaké mohou být příznaky, způsoby diagnostiky či stanovení pokročilosti onemocnění. Také jaký je výskyt či prognóza pacientky. V neposlední řadě jsou zde popisovány typy léčby.

Rakovina vaječníků. Jak poznat tichou hrozbu?

15.09.2013 12:01

Server Dáma.cz se zabývá rakovinou vaječníků. Článek začíná postřehy pacientek s touto diagnózou, pokračuje informacemi o nemoci. Je zde vypsáno, jaké ženy by se měly mít před tímto onemocněním na pozoru nebo jak vůbec nemoc vzniká, možnosti léčby či statistiky nemoci.

Rakovina ovarií (vaječníků)

15.09.2013 11:58

Web české pobočky jedné z největších farmaceutických firem na světě se v tomto článku zabývá rakovinou vaječníků. Popisuje také rizikové faktory pro vznik tohoto onemocnění, jak lze snížit riziko onoho karcinomu… Dále také řeší příznaky nemoci, diagnostiku nebo případnou možnou recidivu. V neposlední řadě se zde probírá léčba nemoci.

Nádory vaječníků a vejcovodů

15.09.2013 11:54

Server České onkologické společnosti informuje o nádorech vaječníků a vejcovodů. Zabývá se výskytem či projevy tohoto onemocnění. Nacházejí se zde informace o typech nádorů, samotné příčině vzniku nemoci, diagnostice, prognóze, nebo typech léčby a také možné recidivě. Článek řeší také sledování nemocných.

Rakovina vaječníku

15.09.2013 11:51

Na serveru Vitalion je popisována rakovina vaječníku. V příspěvku se čtenářky mohou dozvědět informace o rizikových faktorech tohoto onemocnění, prevenci, prvních příznacích a projevech nemoci, jaké existují léčebné postupy. Web se také zabývá tím, jak si může pacientka pomoci sama či řešit možné komplikace, které mohou nastat.

Nádory vaječníků

03.11.2008 22:34
Web Masarykova onkologického ústavu informuje o nádorech vaječníků a jejich příznacích, jak se stanoví diagnóza, o chirurgické léčbě a chemoterapii, vedlejších účincích a sledování po léčbě.

Karcinom vaječníků

03.11.2008 22:33
Příspěvek na webu Komplexního onkologického centra se zabývá léčebnými postupy - příznaky, diagnostikou, léčbou a prevencí.

Gynekologické zhoubné nádory

17.06.2014 21:23

Web Onkofora přináší podrobnosti o nádorových onemocněních ženských pohlavních orgánů - vulvy, děložního hrdla, děložního těla, vaječníků. Zabývá se příznaky, diagnostikou, léčbou. Řeší také současný stav léčby a perspektivy pacienta.