Nabídky práce pro osoby se zdravotním postižením

Práce pro ZP

06.04.2007 21:29

Portál je zaměřen na potřeby osob se zdravotním postižením, zejména pro zprostředkování pomoci v uplatnění na trhu práce. Nabízí informace týkající se legislativy, dále pak tržiště pracovních nabídek a poptávek, kontaktů na podporovaná zaměstnání a chráněné dílny a v neposlední řadě i oblast vzdělávání. Jde o projekt Národní rady zdravotně postižených v rámci iniciativy EQUAL.

18.08.2016 12:16

Portál pracovních příležitostí pro osoby se sluchovým postižením provozuje Tichý svět, o.p.s. Obsahuje veškeré potřebné informace pro neslyšící hledající práci, jsou zde i videa ve znakovém jazyce, aby neslyšící informacím lépe porozuměli. Portál je propojen s Úřadem práce ČR a propadávají do něho i nabídky z jobs.cz. Další jeho výhodou je i možnost pro zaměstnavatele vkládat nabídky práce zdarma.

Careerjet.cz

26.05.2015 9:33

Vyhledávač práce pro Českou republiku a svět dokáže poskytnout uchazečům o zaměstnání široký výběr pracovních nabídek, shromážděný z různých internetových stránek, a zkrátit tak čas potřebný na procházení všech pracovních stránek jednotlivě. Místa vhodná pro osoby se zdravotním postižením zobrazí po zadání pracovní nabídky - OZP - Česko do vyhledávacího políčka. 

22.09.2014 10:01

Pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením nabízí O2 Czech republic a.s. . Jde o různorodé pracovní příležitosti. Pokud by zájemci chtěli zjistit více o tom, jak se u společnosti pracuje nebo na co se připravit ve výběrovém řízení, mohou navštívit kariérní stránky společnosti www.chcidoo2.cz .

Práce pro OZP

21.09.2014 11:58

Komplexní servis pro osoby se zdravotním postižením hledající práci a důkladné vzdělávání zaměstnavatelů nabízí portál, který provozuje AV Institut s.r.o.

07.08.2014 20:22

Provozovatelem portálu je společnost Tapiko, která sama také zaměstnává osoby se zdravotním postižením. Portál nabízí zaměstnání pro OZP, zájemci mohou vložit svůj životopis do databáze uchazečů o zaměstnání, nechybí ani nabídka rekvalifikačních kurzů.  

Burza práce SNN ČR

23.06.2014 22:17

Burza práce je projektem Svazu neslyšících a nedoslýchavých. Cílem projektu je pomoci sluchově postiženým zájemcům k snadnějšímu uplatnění na trhu práce. Sluchově postižení uchazeči se zde mohou zaregistrovat a vložit svůj životopis, motivační dopis a fotografii. Zde naleznou návod, jak správně napsat životopis, motivační dopis a jak se připravit na pohovor. Uchazeči o zaměstnání zde mohou získat práci na základě odpovědi na vložené inzeráty k pracovním nabídkám. Také se mohou v rámci projektu zúčastnit různých kurzů, které jsou zde v nabídce a na jejich základě získat volné tréninkové místo, které jim bude vytvořeno ve Svazu neslyšících a nedoslýchavých.

Práce.cz

23.06.2014 22:16

Sekce Nabídky práce pro osoby se ZPS (ZTP) na portálu Práce.cz umožňuje vyhledávání nabídek v členění pro osoby s možností docházení do firmy a bez možnosti docházení do firmy. Dále obsahuje rady pro osoby se ZPS týkající se psaní životopisu a přijímacího pohovoru.

Burza práce

23.06.2014 22:15

Projekt Konta BARIÉRY Nadace Charty 77 chce přispět k lepšímu uplatnění handicapovaných na trhu práce. Na portálu se nachází databáze pracovních nabídek, ty aktuální mohou zájemci dostávat i elektronickou poštou. Projekt informuje rovněž o možnostech vzdělávacích kurzů.

Burza práce pro osoby se zrakovým postižením

04.01.2013 10:13

Cílem tohoto portálu je přinášet informace z oblasti zaměstnávání osob se zrakovým postižením z krajů, kde je realizován projekt " Komplexní program podpory zaměstnávání osob se zrakovým postižením " – a to v Královéhradeckém, Olomouckém, Pardubickém, Ústeckém kraji a Kraji Vysočina. Uchazeči o práci a zaměstnavatelé mohou stránky využívat pro zadávání inzerce za účelem vyhledávání vhodného zaměstnání, získávat důležité informace z oblasti zaměstnanosti a vyměňovat si své zkušenosti s těmi, kteří mají stejný problém nebo jej již vyřešili

Portál pracovních příležitostí

01.04.2012 21:50

Pro osoby se zdravotním postižením je určen Portál pracovních příležitostí, který provozuje Sociální agentura, o.s. Portál nabízí volná pracovní místa z Ústeckého kraje, přehled změn v zákoníku práce a radí, jak správně oslovit zaměstnavatele.

20.08.2017 11:19

Portál se snaží lidem s handicapem najít lepší zaměstnání. V první řadě se snaží o to, aby lidé s handicapem nemuseli za prací dojíždět a pracovali blízko svého domova. Pokud to z nějakého důvodu není možné, jedná se zaměstnavatelem a daří se sjednávat příspěvek na dopravu a další benefity.