Senioři z kroměřížského klubu STP 1 si užili rekondiční pobyt v Luhačovicích

Tak jsme se konečně rozjeli na náš vysněný pobyt do Luhačovic. Již cesta autobusem byla zajímavá, neboť zde nebylo všechno v pořádku.

"Doplatila na to Liduška S. Když se chtěla pohodlně usadit a opřít se o opěradlo, ocitla se jedné z účastnic, sedíc za ní, na klíně. Snažila se to opravit, z různých stran se ozývaly dobré rady, jak na to, ale nebylo to nic platné. Oprava opěradla se nepodařila.
Konečně jsme přijeli do hotelu Harmonie. Vyskládali jsme si zavazadla k recepci a šli jsme s očekáváním na oběd. Bude chutnat nebo nebude? Ale boule za ušima, které se objevovali u strávníků, nám prozradily chutnost jídla. Pobíhající Vlastička U. nás obeznámila s postupem odchodů na pokoje a posílala nás jednotlivě k recepci, kde jsme dostávali klíče, papírky s procedurami a kartičku s termíny návštěvu bazénu. Bylo dobře, že jsme dostali již přesnou hodinu, kdy se máme na ty procedury dostavit. Ještě nás seznámila s časy na podávání večeří, obědů a snídaní a rozcvičce.
První den byl hektický, ale Vlasta ho měla pod kontrolou a kvůli jejím pevným nervům proběhl ke spokojenosti všech. Byli jsme všichni zpocení, nedočkaví a netrpěliví. Viděli jsme se již na pokojích. Někteří museli čekat na pokoj, až bude připravený a záviděli těm, kdo již měli klíče. Naštěstí v hotelu byl výtah, takže jsme nemuseli zavazadla tahat po schodech. Vybalili jsme si oblečení někteří relaxovali a jiní šli ihned prubnout bazén.
Večeře byla ještě jednotná, ale dobrá. Po ní jsme vyzkoušeli obsluhu ve venkovní restauraci, kde bylo po velkém vedru ve stínu velmi dobře. Na druhý den nás budil nástup na rozcvičku. Ta byla vydatná, ale nesměli jsme promluvit, ani se zasmát. Byli jsme zvyklí, že při rozcvičce jsme si...

 

Klíčová slova: