Dana Morávková: Honorář vyměnila za pomoc dětem se zrakovým postižením

Herečka Dana Morávková je většinu své úspěšné kariéry neodmyslitelně spojená s brýlemi. Není tak divu, že se před časem stale tváří e-shopu Alensa, který prodává právě sluneční a dioptrické brýle.

Nově se pak dočkala i své vlastní limitované kolekce brýlí Crullé by Dana M. A přestože by dle smlouvy měla nárok na procenta z prodeje kolekce, která nosí její jména, Morávková s e části z prodejů vzdala, t en tak poputuje na Společnost pro ranou péči.  

Výraznost, ženskost a elegance. Tato tři slova vystihují novou kolekci brýlí Dany Morávkové. "Na to že potřebuji brýle jsem přišla krátce po narození mého syna Petra, nosím je tedy už přes dvacet let a doma jich mám tolik, že je těžko spočítám. Když mi Alensa v rámci spolupráce nabídka vybrat vlastní kolekci brýlí, neváhala jsem ani minutu,” popisuje Dana Morávková. "Kolekci jsem vybírala podle sebe a s ohledem na ženy, které mě sledují například na Instagramu. Proto kolekce Crullé by Dana M. bude slušet snad každé ženě, podtrhne její ženskost i eleganci, ” dodává herečka, která je s výraznými brýlemi...

 

Klíčová slova: