Česká futsalová reprezentace neslyšící remizovala s Polskem

Futsalová reprezentace neslyšících odehrála svůj první mezinárodní přátelský zápas v novém kalendářním roce, když v Ostravě remizovala s Polskem 5:5.

V nominaci na premiérový zápas v novém roce bylo hned několik nových hráče, ale také nový hlavní trenér. V realizačním týmu zůstává nadále Jedlička Dalibor, Crkovský Jan a Kolíska Jiří. Děkujeme našemu bývalému trenéru Petru Valáškovi za všechno, a ať se mu daří v osobním životě. Naším cílem bylo vyzkoušet nové tváře a rozšířit tým dalších výborných hráčů.

Po pár minutách vedlo Polsko po naší chybě. Gól na 1:1 vstřelil parádní patičkou Adam Fellmann. Polsko dokázalo ještě dát gól do poločasu a stav skóre na tabuli byl 2:1 pro Polsko.

Ve druhém poločase reprezentace vyrovnala na 2:2, ale po několika dalších minutách a chybách vedl polský tým 5:3. Češi se rozhodli pro přesilovou hru, během které nakonec dokázali srovnat na konečných 5:5. Další plánem je zimní soustředění, kde se trenéři zaměří...