Centrum sociálních služeb v Brně-Chrlicích zve na zahradní slavnost

Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích slaví tento rok 100 let od svého založení. V rámci oslav pořádá již příští středu 22. června zahradní slavnost, kde si přijdou na své milovníci hudby, ale i ti, kteří chtějí centru a jejím uživatelům nahlédnout pod pokličku.

Foto: centrumchrlice.cz  

Příjemné prostředí zahrady Chrlického zámku bude otevřeno veřejnosti a na programu bude vystoupení kapel Veselá trojka a Baobab. Nebudou chybět také vystoupení dětí z MŠ Šromova Chrlice, ZUŠ Slunná Komárov a ZŠ Chrlice. Dalším bodem programu budou samotní uživatelé centra, kdy vystoupí s hudebními čísly Tomáš Kramosil a Jakub Brychta. Návštěvníci se také mohou těšit na vystoupení vodicích pejsků, na občerstvení a další doprovodný program.  

"Jsme moc rádi, že nám účast na slavnosti přislíbila náměstkyně ministra práce a sociálních věcí paní Zdislava Odstrčilová, paní Alena Novotná z odboru sociálních věcí Jihomoravského kraje, paní primátorka města Brna Markéta Vaňková, pan starosta Chrlic Lukáš Fila a pan starosta Modřic Josef Šiška. Těšíme se i na setkání se zástupci spřátelených organizací, například z Centra Kociánka, TyfloCentra Brno nebo SONS Kyjov a SONS ČR," uvedla ředitelka...

 

Klíčová slova: