Zvláštní vlak na veletrh Rehaprotex

Vyrazí z Prahy do Brna 29. října, pojede v něm i premiér Andrej Babiš a ministr dopravy Vladimír Kremlík. Zájemci se musí přihlásit Národní radě osob se zdravotním postižením do 22. října. 

Předseda NRZP ČR Václav Krása k tomu dodává: 

Vlak bude vypraven z Prahy hlavního nádraží a zastavuje v těchto zastávkách: Kolín – Pardubice hlavní nádraží – Česká Třebová – Výstaviště Brno

Prosíme, abyste si celou přiloženou informaci důkladně přečetli a včas nahlásili svoji účast s tím, že tentokrát v ceně jízdenky není rozlišeno, zda je osoba držitelem průkazu nebo není. Je to proto, aby celý proces byl co nejjednodušší.

Cestující uvedený jmenovitě na seznamu REHAEXPRES vlaku má nárok na přepravu za Zvláštní jízdné a nehradí vstupné na veletrh REHAPROTEX.

To znamená, že kdo nebude přihlášen, nemá nárok na bezplatný vstup na Veletrh a musí platit jízdné podle tarifu ČD a.s.

Ve zvláštním vlaku pojedou s námi mimo jiné předseda Vlády ČR pan Andrej Babiš, ministr dopravy pan Vladimír Kremlík, předsedkyně Asociace krajů paní Jana Mračková Vildumetzová a další představitelé z oboru dopravy.

Vážení přátelé, ještě jednou vám připomínám, nezapomeňte se přihlásit na email: nrzpcr@nrzp.cz, a to do uvedeného termínu 22. 10. 2019.

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.