Zdraví pro zdraví

19.06.2012 19:29

Na charitativní akci ve prospěch pacientské organizace Mamma Help budou v sobotu 23. června otevřeny  zdarma všechny prostory Centra rekondice v Praze - Letňanech a připraveni lektoři power jógy, street dance, aerobiku, pilates, cvičení pro seniory, pro těhotné, pro maminky s dětmi, rytmiky pro děti.

Centrum rekondice Evy Novotné pořádá pod záštitou starosty MČ Praha-Letňany Mgr. Ondřeje Lněničky charitativní akci Zdraví pro zdraví ve prospěch pacientské organizace Mamma HELP. Celodenní pestrý program pro celou rodinu, kdy zdraví cvičí pro zdraví těch, které ho potřebují, je připraven v Centru rekondice SC na adrese Tupolevova 710 v Letňanech už tuto sobotu 23. června.
 
Od 9.00 do 18.00 hodin jsou pro vás otevřeny zdarma všechny prostory Centra rekondice a připraveni lektoři power jógy, street dance, aerobiku, pilates, cvičení pro seniory, pro těhotné, pro maminky s dětmi, rytmiky pro děti. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet šerm, na čtyřech kurtech zahrát s přáteli badminton, přidat se k zumba show, zkusit si rehabilitační a rekondiční cvičení redcord, nebo se seznámit se spiderapem. Jsou vám k dispozici všechny tělocvičny i přilehlé prostory, kde se vám navíc budou věnovat výživoví poradci, nebo využijete poradenství v péči o chodidla pro děti i dospělé, dozvíte se také vše o prevenci nádorového onemocnění prsu a možnostech vyšetření. O malé děti bude postaráno v dětském koutku, starší se mohou zúčastnit dětských soutěží a her. V 17.00 se společně pokusíme vytvořit letňanský rekord v počtu cvičících na velkých míčích!
 
Přijďte si zacvičit, podpoříte tak zdraví těch, které to potřebují. Vaše dobrovolné vstupné umožní sdružení Mamma HELP uspořádat ozdravný pobyt pro ženy s rakovinou prsu. Vy můžete získat kromě dobrého pocitu navíc i velmi hodnotné výhry, například: létání ve větrném tunelu (Skydive aréna) pro 2 osoby, voucher na 10 hodin badmintonu v SC Praha, poukázky v hodnotě 1000,-Kč k volnému nákupu v síti Intersport, voucher k volnému čerpání v restauraci U Pinkasů a řadu jiných cen.
 
Hlavním partnerem akce je OC Letňany, dalšími partnery Intersport, Skydive aréna, Manner a Sabris, restaurace U Pinkasů a jiní.
 
Centrum rekondice SC založila Eva Novotná v roce 2008. Poskytuje profesionální péči v oblasti prevence a léčby pohybových obtíží v každém věku s využitím norského systému Redcord, individuální terapie, preventivní programy, poradnu pohybových aktivit a výživy. Hodně využívané je cvičení pro seniory, děti, těhotné, zdravotní cvičení, cvičení na míčích, Pilates, jóga. Centrum nabízí cvičení bez bolesti pro celou rodinu, ale také balíčky preventivních fyzioterapeutických služeb pro firmy a edukační programy pro jejich zaměstnance.V rámci programu prevence zranění a přetížení spolupracuje s týmy i jednotlivci v širokém sportovním spektru.
Kontakt: Eva Novotná, majitelka Centra rekondice, tel: 775 281 220, www.centrumrekondice.cz
 
Mamma HELP, sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu, vzniklo v roce 1999, a je dnes největší ženskou pacientskou organizací s celostátní působností. Otevřelo již sedm denně otevřených poraden – v Praze, Brně, Hradci Králové, Přerově, Zlíně, Olomouci a Plzni, které ročně navštíví přes 5 000 klientek. Pomoc a podporu poskytuje i rodinám nemocných žen. Veškeré služby nabízí veřejnosti zdarma
Kontakt: Mgr. Jana Drexlerová, ředitelka sítě MH center, tel: 739 632 883. Další kontakty a informace o sdružení najdete na www.mammahelp.cz  
 
Klíčová slova: