Volná kapacita ve službě denní a týdenní stacionář

Domov Narnie nabízí místa pro děti z Jihomoravského kraje od 4 do 26 let se středním až těžkým mentálním postižením, příp. kombinovaným s tělesným postižením nebo autismem.

Poskytujeme dětem a mladým lidem podporu, která jim pomáhá navazovat a udržovat osobní vztahy a realizovat právo na vzdělání.

Služba denního stacionáře je vhodná pro zájemce z blízkého okolí obce Morkůvky, týdenní stacionář je určen pro zájemce z Jihomoravského kraje (v době nástupu by zájemce neměl být starší 18 let). Děti tráví dopoledne ve škole, poté mají prostor si odpočinout nebo se věnovat svým oblíbeným volnočasovým aktivitám, mohou navštěvovat různé kroužky, mají možnost jezdit na zdravotní pobyty.

Provoz služby denního stacionáře: od 8:00 do 16:00 hodin, dopravu mezi Domovem Narnie a bydlištěm dítěte zajišťují jeho zákonní zástupci.

Provoz služby týdenního stacionáře: od pondělí 8:00 do pátku 16:00 hodin, dopravu mezi Domovem Narnie a bydlištěm dítěte zajišťujeme jako fakultativní službu.

Nástup možný ihned.

Platby: strava (dle velikosti porce dle věku dítěte):  snídaně 20/21/23, svačina dopolední/odpolední - 11/12/13Kč; oběd - 55/60/65Kč, večeře 28/30/31.

služby: 100Kč/hodinu dle skutečně spotřebovaného času

Další informace: můžete získat u vedoucí Veroniky Prantlové (prantlova@betlem.org, tel.:519 420 659), nebo sociální pracovnice  Ivy Barcalové,  (barcalova@betlem.org, 519 423 195), popř. na našem webu:http://www.betlem.org/co-delame/domov-narnie/

 

Zlata Čajanová

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.