V rytmu flamenca a španělské kytary

07.08.2012 11:32

Na dvou akcích v Olomouci se představí Jazyková škola Ergones.

Jazyková škola Ergones se bude prezentovat na 2 důležitých akcích tohoto srpna. Poprvé v sobotu 11.8. ve 14.00 v rámci Flamencové fiesty na Horním náměstí. Tato akce proběhne v rámci mezinárodního flamencového festivalu Colores Flamencos. Vedle představení naší jazykové školy se můžete těšit na ukázky flamenca, nebo budete moci ochutnat španělské speciality.
Druhá prezentace se uskuteční v rámci Letní Flory Olomouc v neděli 19. srpna ve 14.00 na pódiu u restaurace Fontána ve Smetanových sadech. Prezentaci doprovodí rytmy španělských písniček. Pro děti budou připraveny nafukovací balónky zdarma.
Na obou prezentacích budou pro vás připraveny informační letáky a nezávazná přihláška do kurzů.
Sociální firma Ergones nabízí možnost individuální i skupinové výuky francouzštiny, španělštiny, italštiny a portugalštiny za velmi příznivé ceny. Vedle získaných znalostí si odnesete také dobrý pocit, neboť výtěžek bude využit na další rozvoj sociální firmy a sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením.
„Firmy mohou vzdělávací kurzy v naší jazykové škole využít jako náhradní plnění, protože naše firma zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním, zejména zrakovým, postižením a je tedy poskytovatelem náhradního plnění v souladu s § 81 zákona o zaměstnanosti (435/2004 Sb.),” uvedl Jan Příborský ředitel TyfloCentra Olomouc a sociální firmy Ergones.
 
Petr Zavadil
Klíčová slova: