Týden s TULIPANEM 2015

Tradiční kulturní akce se uskuteční v Liberci 12. až 16. řájna již po osmé. 

I letos se vám budeme snažit obohatit ponuré podzimní dny příjemnými zážitky po celý týden. Máte se na co těšit!

Nad celou akcí převzal záštitu primátor Statutárního města Liberce Tibor Batthyány a hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

 

PONDĚLÍ 12.10., 18.00, Klub Zebra

V první den vás čeká zajímavá vernisáž, kde se můžete těšit na obrazy malíře Petra Šrámka, který maluje nohami. Atmosféru zpříjemní originální hudební projekt LOOP STATION.

 

ÚTERÝ 13.10., 18.00, Klub Zebra

V tento den dáme příležitost otevření srdcí komukoli, kdo budeme mít čas a chuť poznat nová přátelství, nebo i více :o). Zveme všechny na seznamovací večírek nejen pro handicapované. Nezapomeňte, startujeme přesně v šest!

 

STŘEDA 14.10., 16.00, OC Forum

Na své si přijdou milovníci krásného oblečení a krásných žen. Své originální kousky předvedou na módní přehlídce REA Models, Střední průmyslová škola textilní, Střední škola uměleckořemeslná a oděvní Liberec. Můžete se také těšit na kolekci džínových tašek a kabelek z naší chráněné dílny Sdružení TULIPAN.

 

ČTVRTEK 15.10., 11.00-18.00, nám. Dr. E. Beneše

V samém srdci Liberce, na náměstí Dr. E. Beneše bude od 11 hodin rušno :o) Nejen že bude probíhat pokus o zápis do Guinnessovy knihy rekordů v počtu o největší počet lidí s duší, ale můžete se těšit na bohatý doprovodný program, zahřát se teplým svařákem, klobáskou nebo koupit dárky pro Vaše blízké z naší dílny třeba už na Vánoce. Pro děti je připravené malování na obličej a o hudbu se postarají jak vítězové letošního hudebního festivalu TULIFEST: hard-rockový WOTAZNÍK, NATTY BITKOVSKÁ, nebo americko-česká indie-rocková kapela PANDA DIPLOMACY, tak i liberečtí DVACET DEKA DUŠE, bubeníci z ARIES, nebo RACHOT BAND.

Přijďte nám pomoci vytvořit nový rekord! Zápis proběhne cca v 15.00!

 

PÁTEK 16.10., 19.00, Kino Varšava

V poslední den se těšte na pořádnou pařbu!!! K ní vás budou doprovázet pohodáři z WALDOVY MATUŠKY, funky-punkový TOTOWONO a bubenická show UNIQUE RHYTHM. Královskou korunu večera nasadí známá česko-albánská funky formace HITFAKERS.

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.