TechSoup Česká republika: od srpna 2012 mohou neziskovky získávat dary i od společnosti Cisco

28.08.2012 20:01

Díky programu TechSoup Česká republika mohou neziskové organizace získávat softwarové dary od IT společností Microsoft, GiftWorks a SAP. Celkově bylo programem již podpořeno přes 400 neziskových organizací, které získaly více než 5000 darovaných licencí v celkové tržní hodnotě převyšující 43 milionů korun. Novinkou léta je zavedení dárcovského partnera – společnosti Cisco. Od konce srpna 2012 tak mohou neziskovky přes TechSoup Česká republika získávat také dary z portfolia síťových prvků – routery, switche a podobně.

„…TechSoup je skvělou příležitostí pro české neziskovky jak získat darem nejpoužívanější software od velkých IT společností, příkladem Windows 7 nebo Office 2010 od společnosti Microsoft. Ušetřené prostředky tak může neziskovka využít pro svůj hlavní cíl a poslání organizace…“ říká Tomáš Hájek ze Sdružení VIA, které realizuje program TechSoup.

TechSoup usiluje o to, aby každá nezisková organizace na celém světě měla přístup k technologiím, které jí umožní zcela využívat svého potenciálu. Program TechSoup Česká republika je partnerem americké organizace TechSoup Global sídlící v San Franciscu, která je zaměřena na budování technologických kapacit neziskových organizací. TechSoup patří mezi nejstarší a největší neziskové organizace působící v oblasti informačních technologií.
 
Program TechSoup Česká republika byl spuštěn koncem roku 2010 a české neziskovky tak mohou snadnou cestou získávat softwarové dary od velkých technologických společností – Microsoft, GiftWorks, SAP. Nově získávají jedinečnou možnost získávat přes TechSoup dary také od společnosti Cisco, Inc. Společnost Cisco je jedním z největších IT hráčů dnešní doby na poli síťových prvků, která vyrábí ethernetové prvky - switche, routery, VoIP gatewaye atp. 
 
Registrace neziskové organizace do programu TechSoup Česká republika zabere pár minut a je zcela zdarma. Po vyhodnocení oprávněnosti získávat softwarové dary (max. 5 dnů) může organizace začít čerpat svých výhod a získávat dary ze sféry IT technologií.
 
 
TechSoup Česká republika
T: 220 518 586
 
 
Klíčová slova: