Superden Helppes

10.09.2012 13:03

Slavnostní promoce  letošních absolventů Helppsí školy psích pomocníků se za účasti mnoha celebrit uskuteční v sobotu 15. září v areálu výcvikového centra neziskové organizace Helppes na Plzeňské ulici v Praze 5 – Motole.

V 10:30 bude slavnostně zahájen Super den 2012, během kterého bude předáno dalších 11 psích asistentů „MADE IN HELPPES“ do rukou svých nových majitelů – lidí s handicapem.

 

Účast a ujmutí se patronátu nad letošními psími absolventy přislíbili: Karel Gott, Ivana Gottová, Marta Kubišová, Lenka Filipová, Barbara Nesvadbová, Ing. Jan Fischer, CSc., Honza Potměšil, Debbi, Miro Žbirka, Jan Čenský, Filip Renč, skupiny Los Rumberos Trio, Bejlí a mnoho dalších. Celým dnem budou provázet: moderátorka ČT a rádia Hey Lenny Trčková, herec Jan Antonín Duchoslav, moderátor ČRo, nevidomý Ilja Kučera a Mirek Konvalina.

 

Po celý den bude připraven bohatý program pro dospěláky i jejich dětské doprovody. K vidění budou netradiční ukázky dovedností asistenčních psů i jediného vodícího mini koníka v Evropě. Návštěvníci budou moci podpořit výcvik asistenčních, státem nedotovaných psů pro lidi s postižením, dobrovolným vstupným nebo zakoupením originálních reklamních předmětů.

Klíčová slova: