Soužití s postiženým dítětem je zátěž pro celou rodinu

Seminář s následnou diskusí pořádá ve čtvrtek 19. února  v prostorách Domu armády Praha sdružení Už ti rozumím!

Jak zvládat zátěž související s výchovou dítěte s postižením?
Co nám může v této situaci pomoci?
Existují pozitivní důsledky této náročné životní situace?
 

Téma přednášky vychází z myšlenky, že peče o dítě s postižením není snadná a v různých životních obdobích může přinášet i různě velkou zátěž pro rodiče i celou rodinu. Zamyslíme se nad vlastními způsoby zvládání zátěže. Budeme hovořit o faktorech, které nám mohou zátěžové situace usnadnit. V závěru se budeme věnovat pozitivním důsledkům této náročné životní situace.

 

Pokusíme se společně s vámi na některé z těchto otázek najít odpovědi. Jako již tradičně bude na přednáškovou část navazovat dostatečně velký prostor pro diskusi. Využijte možnosti zeptat se odborníka, ale i ostatních účastníků, na jejich zkušenosti. Sdílejte spolu s námi své příběhy a podpořme se vzájemně. Svoje dotazy k tématu, můžete zasílat již nyní.

 
Seminář s následnou diskusí povede Mgr. et. Mgr. Marie Soukupová, která vystudovala psychologii a speciální pedagogiku, nyní pracuje v Dětském centru v Milovicích jako psycholog.

Setkání se bude konat ve čtvrtek 19. února  2015 v prostorách Domu armády Praha (DAP) na adrese Vítězné náměstí 4/684, Praha 6, a to od 17,00 hodin. 

Cena semináře činí 250,- Kč. Platbu můžete provést předem na náš účet nebo v hotovosti přímo na místě, před konáním akce. Přihlásit se můžete ZDE.

Renáta Pouchová 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.