Soutěž cestovní agentury Bezbatour

13.12.2013 17:02

Stačí vyplnit zákaznický průzkum a zodpovědět tipovací otázku, výherce získá víkend pro 2 osoby v bezbariérovém Wellness Hotelu Frymburk****. Průzkum je zaměřen na jednotlivce a organizace, pro které je bezbariérovost cestování důležitá.

Nejsou to však pouze lidé se zdravotním postižením ale i rodiny s dětmi, senioři, lidé s potravinovými alergie a všichni, jež s myšlenkou bezbariérového cestování sympatizují.
CA Bezbatour je projektem Pestré společnosti zaměřené na výcvik asistenčních psů pro zdravotně znevýhodněné. Jedná se o jedinečnou cestovní agenturu, která umožňuje cestovat bez bariér opravdu všem: lidem se zdravotním znevýhodněním, rodinám s dětmi, seniorům a seniorkám, osobám s bezlepkovou dietou nebo stravujícím se vegetariánsky a vegansky. Jedná se o sociální firmu, která dbá na to, aby její služby poskytovali samotní lidi se znevýhodněním. Tím také přispívá k jejich zaměstnanosti.
„Jelikož máme zájem naše služby neustále rozšiřovat a vylepšovat, a opravdu nás zajímají potřeby a přání naší klientely, spustili jsme hned dva zákaznické průzkumy, pro jednotlivé osoby i pro skupiny, které bude možné vyplnit až do konce února 2014. A protože se snažíme být firmou etickou a vážíme si času našich zákaznic a zákazníků, chceme jim také nabídnout odměnu za snahu a čas věnovaný tomuto průzkumu,“ uvádí ředitel Michal Prager, který zároveň vyzývá, aby se lidé do tohoto výzkumu zapojili. Účast na průzkumu je totiž spojena se soutěží o víkendový wellness pobyt pro dvě osoby v Hotelu Frymburk****. Stačí vyplnit dotazník, uvést své jméno, e-mail a telefon a odpovědět na tipovací otázku: „Kolik ubytovacích zařízení bude mít CA Bezbatour osobně prověřených z hlediska bezbariérovosti k 31. 1. 2014?“ Vyhrává tip, který se nejvíce přiblíží počtu takto ověřených zařízení.
„Uvědomujeme si, že bariéry jsou celospolečenským problémem, který vážným způsobem přispívá k diskriminaci a segregaci, proto ho bereme vážně,“ zdůrazňuje Prager a dodává: „Konec konců, náš průzkum je toho důkazem.“ Kromě toho, že výstup z průzkumu pomůže CA Bezbatour reflektovat přání lidí se znevýhodněním a nasměrovat služby k tomu, o co je největší zájem (typ lokality, způsob cestování a trávení dovolené, její délka apod.), přispívá také k odstraňování bariér ve společnosti. A to může být prospěšné opravdu všem – i těm, kdo o to zatím nejeví zájem, protože třeba ještě neplánují rodinu, prozatím nekamarádí s nikým s vážnějším znevýhodněním, nikdo v jejich rodině neměl úraz, ani neonemocněl a jejich (pra)rodiče jsou fyzicky pořád velmi vitální. Za pár let nebo dokonce měsíců může být ale všechno jinak. Pak opravdu ocení, že na to, co využijí teprve teď, myslel někdo už mnohem dřív.
Pokud máte zájem přispět k vylepšování služeb CA Bezbatour a odstraňování bariér ve společnosti, stačí vyplnit dotazník pro jednotlivé soutěžící nebo pro skupiny. A nezapomeňte odpovědět na soutěžní otázku. Možná to budete právě vy, kdo pojede na víkendový pobyt s CA Bezbatour.
 
Klíčová slova: