Skvělé umístění štafety neslyšících běžců APPN

09.04.2014 10:21

V sobotu 5. dubna odstartoval v Praze 16. ročník běžeckých závodů RunCzech, a to Sportisimo ½Maratonem Praha, kterého se letos zúčastnil rekordní počet běžců. Do pražských ulic vyběhlo 12 500 sportovních nadšenců a elitních sportovců. I obecně prospěšná společnost APPN - Agentura pro neslyšící zde měla své želízko v ohni – v podobě štafety neslyšících běžců. Naše barvy hájili Jiří Janda, Petr Hanuš, Kamil Panský a Mário Červinka, kteří se umístili na úžasném 12. místě ze 426 týmů. Trať v délce 21,097 km zdolali v čase 1:33:10. Blahopřejeme jim!

Po celou dobu předzávodní přípravy byla neslyšícím běžcům k dispozici tlumočnice APPN - Agentury pro neslyšící Klára Herčíková.

Chtěli byste podpořit naši neslyšící štafetu? Stačí si od nás zakoupit startovní čísla na další závod RunCzech, konkrétně na Volkswagen Maratonský víkend 2014, nebo osobně přijít povzbudit naše běžce na závod, který se uskuteční 11. května 2014. Z nákupní ceny každého čísla putuje část peněz na podporu štafety neslyšících běžců. Zbytek částky pokrývají náklady na nákup registrace a činnost APPN, o. p. s.

Budeme se společně s Vámi těšit na další úspěchy štafety neslyšících!

Hana Palová

Klíčová slova: