SENSEN i v Berouně

30.09.2012 20:45

Farní charita se připojila k projektu Konta Bariéry nadace Charty 77 a od září nabízí odpolední setkávání seniorů v rámci klubu SenSen (Senzační senioři).

Každou středu od 14.00 do 16.00 hodin v počítačové učebně v 1. patře Domu Charity v Cajthamlově ul.169 na Zavadilce uvítáme seniory, kteří chtějí přijít na jiné myšlenky, společně si popovídat, trávit chvíli pohody při kávičce a například zapisovat své paměti v rámci projektu Národní kronika, který je jedním z pilířů SenSenu. Aktivní senioři mají členství v klubu zdarma v rámci sociálně aktivizační služby Farní charity Beroun. Jednou měsíčně plánujeme oživení programu přednáškou.

Tuto středu 26. 9. všechny potěšilo vystoupení profesionálního houslisty Jozefa Feča, který se stal členem klubu a každé sezení nám obohatí krátkým vystoupením (viz obrázek). Můžete přijít bez registrace, těšíme se na každého. V říjnu nás v klubu navštíví lékař s krátkou přednáškou a my budeme mít možnost zeptat se na různé věci.

Kdo by chtěl proniknout do tajů výpočetní techniky, ještě nabízíme pár v plných míst v Kurzu počítačové gramotnosti, které probíhají na stejném místě ve všedních dnech dopoledne. Kurzy jsou určeny seniorům i všem, kteří se doposud s PC neměli možnost setkat a chtějí si osvojit základy uživatelské práce či se jedná o tzv. stálé začátečníky a rádi si vše připomenou. Více informací podá lektorka – E. Guntermannová, 724 057 670.
 
Klíčová slova: