Seni Cup po jedenácté

Turnaj mezinárodní fotbalové ligy osob s mentálním postižením se uskuteční 25. května v Havlíčkově Brodě, tradiční patron Antonín Panenka tentokrát přijede i s Láďou Vízkem.  

Turnaj se postupně stal mimořádnou událostí pro celou oblast sociální péče. Cílem projektu je poukázat na to, že i lidé s mentálním postižením mají chuť a možnost účastnit se sportovních utkání a intenzivně prožívat vše, co s tím souvisí: tréninky, posilování a samotná utkání, a současně přitom dokazují, že mají smysl pro kolektivní spolupráci a fair play.

V lize SENI cupu se prostě vítězem stává každý. 

Tradičním patronem turnaje je fotbalová legenda Antonín Panenka, který si tentokrát přiveze svého kamaráda a slavného kanonýra Dukly Praha i reprezentace Láďu Vízka.

Diváci se tak mohou těšit, že spolu s dalším patronem turnaje hercem a showmanem Jakubem Kohákem, který určitě nezapomene kopačky, předvedou na závěr turnaje něco ze svého fotbalového umu v exhibičním utkání.

O dobrou náladu hráčů i hostů se postará zpěvák Martin Maxa, skupina AJETO z pražského Domova pro osoby se zdravotním postižením Sulická a taneční skupina Lucarino Dance z Domova na Svobodě Čížkovice.

Přijeďte si zahrát, zafandit a pobavit se!

Více informací najdete na www.seni.cz

Nad letošním jubilejním ročníkem opět převzala záštitu ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová.

Partnery jsou Město Havlíčkův Brod, Asociace poskytovatelů sociálních služeb, Nadace Charty 77/Konto Bariéry, časopis Můžeš, Rezidenční péče a Receptář.

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.