Seminář pro žadatele o grant

Pořádá 6. června v Praze Světluška, kapacita workshopu je 20 míst.

Hlavním tématem workshopu bude cesta k digitalizované organizaci.

Nelekejte se :) Workshop povede ta nejlepší z nejlepších, a sice Radka Bystřická, ředitelka Sdružení VIA a programu TechSoup. Workshop je ušitý na míru poskytovatelům sociálních služeb a neziskovkám obecně, budeme se tedy pohybovat v mantinelech, které důvěrně znáte, a doporučení budou relevantní vašim potřebám.

Získáte přehled o tom, co digitalizace obnáší a jaké digitální nástroje by vás mohly zajímat. Srovnáte si stav vaší organizace ve smyslu digitalizace a objevíte příležitosti, kam je možné se posunout. Získáte tipy, jak k digitalizaci vést váš tým, jak překonávat překážky, strach či odpor týmu k zavádění a využívání digitálních nástrojů. Detailní program najdete v příloze. 

Závěr workshopu bude věnován informacím o vyhlášení Hlavního grantového řízení na rok 2024 a připravovaným novinkám především v oblasti dvouleté podpory. Seminář je naším poděkováním za vaši práci.   

Kdy: 6. 6. 2023, 9:30–15.00 hod

Kde: budova ČRo, sraz na recepci v Římské 13, Praha 2 v 9.15 hod   

Pro koho je workshop přínosný: ředitelé/ředitelky, vedoucí týmů, provozní vedoucí, vedoucí služby (nebude zřejmě přínosný pro „ajťáka“ :) )

Kapacita workshopu: máme 20 míst, zveme tedy jednoho zástupce na jednu organizaci

Formulář pro přihlášení najdete zde: https://darce.svetluska.net/lnkvcds/453490/79ea/xjo3xbdhn5g4mpkx7

Alexandra Eisnerová

 

 

 

Klíčová slova: