Rozvoj mentální kondice

Knihu Jany Bílkové s podtitulem 365 cvičení na každý den v roce vydalo nakladatelství Portál, dva čtenáři Helpnetu ji dostanou zdarma.

Další kniha z úspěšné autorčiny řady cvičení na každý den v roce. Soubor krátkých úkolů pro ty, kteří si chtějí procvičovat mentální kondici a denně zaměstnávat mozek, ale nevyhovují jim dlouhé aktivity na celou stránku. Střídají se různé typy cvičení, která částečně pracují se zeměpisnými a přírodovědnými reáliemi. Tento díl je navíc zacílen na rozvoj a produkci v oblasti verbální kreativity.

PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Jana Bílková Ph.D. je psycholožka, překladatelka a tlumočnice. Učí na univerzitách a akademiích třetího věku, vede přednášky v knihovnách a v aktivizačních programech pro seniory. V Portále vydala úspěšné knihy Trénink mentální kondice (2017), Cvičení mentální kondice (2019), Posilování mentální kondice (2020).

Více informací o knize je na stránkách Portálu.  Zdarma ji získají dva čtenáři, kteří pošlou na adresu info@helpnet.cz mail se svou poštovní adresou a do předmětu uvedou Výhra 146. Vyhrají ti dva, jejichž mail dorazí jako 6. a 14. v pořadí.

Knihu Ne je moje superschopnost z minulého kola dostanou Renáta Ryšánková z Bruntálu a Jana Kvapilová z Olomouce. 

Klíčová slova: