Průvodce sítí LinkedIn

Online kurz v rámci v rámci vzdělávacího programu NROS a AVPO ČR proběhne 2. února 2022.

Chcete získat komplexní pohled na LinkedIn? Začínáte být na této síti aktivní nebo byste rádi dohonili ty, kteří jsou před Vámi na míle daleko? Ušetříme Vám čas spojený se studiem návodů a s testováním metodou pokus omyl. Na LinkedIn se podíváme společně s Veronikou Soukupovou, která má aktuálně více jak 16 tisíc spojení a LinkedIn jí generuje veškeré zakázky.

OBSAH KURZU:

  • OPTIMALIZACE PROFILU (firemního, ale zejména osobního) – Nastavení zabezpečení a anotací. SEO. Firemní strategie. Budete mít perfektně vyplněný a optimalizovaný profil, díky kterému vás zákazníci či zaměstnavatelé budou schopni najít!
  • BUDOVÁNÍ SÍTĚ A KOMUNIKACE – Kde a jak hledat, tipy, práce s kontakty. Budete schopni vyhledat své zákazníky a navázat s nimi vztah.
  • TVORBA OBSAHU – Zdroje, formáty, tipy pro zvýšení dosahu. Zjistíte jak zvýšit dosah svých příspěvků a tak nepřijde Vaše snaha a čas na Li vniveč!
  • Využívání EVENTů, síla SKUPINY, LinkedIn Live – Sledování výsledků a jejich analýza. Věříte v synergii? Veronika ano, proto má ráda i Skupiny a další možnosti, které Li nabízí a které kombinuje tak, aby byl efekt maximální! Ukáže vám na vlastním příkladu.
  • Co nabízí PLACENÉ NÁSTROJE LinkedIn i jiných firem – Synergie. Tajné tipy, které se Veronice osvědčily. Některé nástroje se vyplatí, jiné ne, které to jsou ve Vašem případě? To zde zjistíte! Tím ušetříte peníze za nadbytečné platby Li.

Další informace a registrace na stránkách NROS.

Klíčová slova: