Příznivci rané péče se sešli na Dostihovém závodišti Pardubice

Středisko rané péče v Pardubicích  zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 6. 11. 2018.

V sobotu 27. 10. 2018 se již podesáté více než 300 příznivců Střediska rané péče v Pardubicích o.p.s. sešlo na Dostihovém závodišti Pardubice v rámci Závěrečného dostihového dne.

Díky podpoře zástupců Dostihového spolku a.s. a zejména ředitele Martina Korby mohly desítky rodin dětí s handicapem z Pardubického kraje strávit nezapomenutelné odpoledne v atmosféře dostihových závodů. Přímo v lóži mohli rodiče uzavírat sázky, sledovat spolu s dětmi dostihové závody a děti si mohly pohrát v dětském koutku.

Cílem služby raná péče je podpora vývoje dětí od narození do 7 let s ohroženým vývojem např. v důsledku předčasného narození nebo se zdravotním postižením: s ohroženým vývojem například s nedonošeností, s nerovnoměrným vývojem, s tělesným, mentálním a kombinovaným, s poruchami autistického spektra a podpora jejich rodin. Právě na takových akcích jakou byla účast na závěrečných dostizích, se mohou rodiče seznámit, předat si cenné zkušenosti anebo si jen tak popovídat.

Kdo by se chtěl více dozvědět o rané péči, může Středisko rané péče v Pardubicích o.p.s. navštívit při příležitosti blížícího se Dne otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 6. 11. 2018 v sídle organizace v Bělehradské 389, Pardubicích-Polabinách. Tento den se uskuteční v rámci celorepublikové kampaně „Týden rané péče“.

 

Blanka Brandová

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Image CAPTCHA
Napište písmena zobrazená na obrázku.