Právo na život

Projekt je zaměřen na finanční podporu rodin pečujících o děti s postižením zejména v oblastech odborných terapií, odlehčovacích a asistenčních služeb, psychologického poradenství apod. První informační schůzka je ve čtvrtek 17. října. 

Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny se zapojil do projektů financovaných z Operačního programu zaměstnanost.

Náš nový projekt s názvem PRÁVO NA ŽIVOT je určen pro rodiny pečující o postižené děti (nejen předčasně narozené), které splňují následující podmínky:

•            bydliště v Praze

•            péče o postiženou osobu ve věku 1-18 let v domácím prostředí

•            pobírání příspěvku na péči

Projekt je zaměřen na finanční podporu těchto rodin zejména v oblastech odborných terapií, odlehčovacích a asistenčních služeb, psychologického poradenství apod.

Ve čtvrtek 17.10.2019 v 10.00 hod proběhne v kanceláři Nadačního fondu, Opatovická 20, Praha 1 první setkání - " rodičovské skupiny", kde se o tomto projektu dozvíte více. Tyto schůzky budou probíhat pravidelně.

Máte-li zájem o zapojení se do projektu nebo jen zjistit více informací, potvrďte prosím svou účast na emailu sylva@predcasnenarozenedeti.cz.

Prosíme přineste si sebou potvrzení o pobírání příspěvku na péči (stačí kopie rozhodnutí či kopie žádosti o příspěvek) a občanský průkaz. 

Petra Strnadová

Klíčová slova: 

Komentáře

Dobrý den,
prosím o více informací k zapojeni se do zmíněného projektu Právo na život.
Jsme rodina z Prahy pečující o dceru (skoro už 9 let) s vážným neurologickým postižením. Rádi bychom věděli, zda také máme šanci pomoc získat.

Dekuji za odpověď.
Kateřina Slezáčková

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.