Práce OZP

Komplexní servis pro osoby se zdravotním postižením hledající práci a důkladné vzdělávání zaměstnavatelů nabízí portál, který provozuje AV Institut s.r.o.

Ve spolupráci s Nadačním fondem pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP), představuje AV Institut s.r.o. portál PráceOZP, který pomůže osobám se zdravotním postižením, dále jen „OZP“ hledajícím pracovní uplatnění na otevřeném trhu práce.

AV Institut s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, personální, auditorská a poradenská společnost, zaměřující se na zaměstnávání osob se zdravotním postižením na otevřeném trhu práce.
Mnozí zaměstnavatelé mají obavy a předsudky ze zaměstnávání lidí se zdravotním postižením, které vznikají z nedostatku informací a zkušeností. Zaměstnavatelé si většinou pod pojmem „postižená osoba“ představí vozíčkáře. Viditelná postižení však tvoří velmi malé procento mezi celou skupinou zdravotně postižených osob. Proto zaměstnavatele v problematice OZP pravidelně edukujeme a řešíme s nimi např. motivační nástroje a další výhody při zaměstnání OZP, jako je sleva na dani, příspěvky od státu apod.

Jsme přesvědčení, že samotné zaměstnávání OZP je společensky nejefektivnější způsob. Proto pro firmy nabízíme řešení formou Auditu pracovních příležitostí, jehož cílem je zanalyzovat pracoviště, pracovní místa a pracovní náplně s ohledem na potřeby OZP a navrhnout optimální řešení či doporučení pro zlepšení zaměstnávání OZP ve firmách. Jen vhodným výběrem uchazeče na vhodné pracovní místo získá zaměstnavatel loajálního zaměstnance.

Jste OZP a hledáte práci? Registrujte se a zvyšte tak svoji šanci při hledání zaměstnání na www.praceozp.cz Uchazeči mají možnost editovat svůj profil, administrace 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Rádi bychom, aby portál PráceOZP byl spojovacím článkem mezi uchazeči a zaměstnavateli.

Provozovatelem portálu je AV Institut s.r.o.

Klára Jarošová

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.