Pozvánka Ústavu jazyků a komunikace neslyšících

Den otevřených dveří oborů Jazyky a komunikace neslyšících (Bc.) a Čeština v komunikaci neslyšících (Mgr.) proběhne v sobotu 11. ledna 2020 na Filozofické fakultě UK v Praze.

Uskuteční ses od 12.00 hodin v místnosti č. 317 pro bakalářské studium, od 11.00 hodin pro navazující magisterské studium v místnosti č. 423, v hlavní budově Filozofické fakulty Univerzity Karlovy na náměstí Jana Palacha 2, Praha 1 (zastávka metra A Staroměstská).

Při dni otevřených dveří bude zajištěno simultánní tlumočení český jazyk/český znakový jazyk a simultánní přepis mluvené češtiny.

Dozvíte se, jak se budou vypadat přijímací zkoušky, jak se připravit na přijímací zkoušky, co budete studovat, kde budete studovat, jak budete studovat, s kým budete studovat, kdo Vás bude učit a mnoho dalších informací o tomto oboru.

V příštím roce budeme otevírat samostatné (jednooborové) a sdružené (dvouoborové) tříleté prezenční bakalářské studium oboru Jazyky a komunikace neslyšících a samostatné (jednooborové) a sdružené (dvouoborové)  navazující magisterské studium oboru Čeština v komunikaci neslyšících.

Více informací o oborech: http://ujkn.ff.cuni.cz/

Lenka Okrouhlíková

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.