Poradna pro zdravotně znevýhodněné a seniory se přestěhovala

11.11.2012 17:43

Dříve sídlila na adrese Ztracená 36 v Olomouci, nyní v ulici Wurmova 7, kousek od MHD zastávky U Dómu. .

Tato bezplatná poradna v Olomouci funguje v Olomouci již pátým rokem a je určená osobám se zdravotním znevýhodněním, seniorům a jejich blízkým.
 
Sociální pracovníci Poradny poskytují informace o sociálních dávkách, pomůckách či možnostech využití sociálních služeb. „Nejčastěji je však řešena problematika dluhů, finanční tísně a invalidních důchodů. Rovněž jsme se setkali i s využitím možnosti doprovodu na úřady a jiné instituce a se zprostředkováním dalších služeb a kontaktů,“ říká Kristýna Sklenářová, vedoucí služby. „Služba je doplněna i o webovou poradnu na www.iporadna.cz“, dodává Sklenářová.
 
Zájemci mohou Poradnu využít v době konzultačních hodin (Po a Čt 8.00 –12.00; Út 12.00 –16.00) na adrese Wurmova 7 v Olomouci, nebo na telefonních číslech 774 724 877 či 587 406 126. Je možné se ozvat i emailem na olomouc@iporadna.cz.
 
Společně s Poradnou pro osoby se zdravotním znevýhodněním a seniory se přestěhovala i celá o.s. InternetPoradna.cz. Tedy i další její služby: sociální rehabilitace Restart a také nová sociální firma Sofisofis, která se Vám nabízí tvorbu videoCv.
Klíčová slova: