Pojeďme spolu do Itálie

08.05.2012 22:19

Občanské sdružení Spolurádi nabízí poslední volná místa pro osoby s mentálním postižením na společném výletu do italského regionu Apulia.

Poletíme letadlem, přepravovat se budeme minibusem a bydlet budeme ve vilce u moře. Kromě koupání v moři nás nemine prohlídka historického centra města Bari, tvůrčí činnost (výroba šperků, malování), hudba, sportovní aktivity, výlety do okolí, hry a soutěže, grilování, vaření místních specialit, prohlídka agroturistického centra, návštěva folklórních slavností "Sagra" s živou hudbou a tancem atd.

Výletu se zúčastní namíchaná skupinka lidí s postižením a bez, přesně jak vysvětluje naše motto:

ZNÁTE TEN MÝTUS O TOM, ŽE EXISTUJE SVĚT "MIMOŇŮ" (NEBOLI LIDÍ ODLIŠNÝCH) A "NORMOŇŮ" (NEBOLI LIDÍ NORMÁLNÍCH)? ZATÍMCO JSME SE SNAŽILI TYTO SVĚTY PROPOJOVAT, ZJISTILI JSME, ŽE SVĚT JE VE SKUTEČNOSTI JENOM JEDEN. PROTO POŘÁDÁME VÝLETY DO ITÁLIE A DALŠÍ AKCE PRO LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM I BEZ. UVIDÍTE, ŽE KLÍĎO PÍĎO MŮŽETE BÝT SPOLU A RÁDI.

Volný termín je od 12. do 19.6. 2012. Více informací na www.spoluradi.org nebo na emailu spoluradi@gmail.com nebo na telefonu 733 568 978 (Jana Klápová).

Těšíme se na vás!

Klíčová slova: