Paliativní péče jako součást moderní mediciny

Seminář s workshopem pro zástupce neziskových organizací pořádá ve středu 23. března v Praze Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. 

Seminář se uskuteční  od 10.00 do 14.00 hodin v prostorách Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 31, Praha 1 (v průchodu viz  mapa).

Pozvání přednášet na semináři přijali ředitel Centra paliativní péče PhDr. Martin Loučka, PhD. a vedoucí zdravotního týmu mobilního hospice Cesta domů prim. MUDr. Irena Závadová.  Program, profily přednášejících a informace o jednotlivých přednáškách naleznete spolu s přihláškou v příloze.

Byli bychom velmi rádi, aby Vám seminář odpověděl právě na ty otázky, které Vás v oblasti péče o nevyléčitelně nemocné nejvíce zajímají. Jménem lektorů bychom Vás proto chtěli požádat, abyste si předem promysleli otázky a témata, která byste chtěli na semináři prodiskutovat a do 18. března je zaslali spolu s přihláškou na e-mailovou adresu ricarova@vdv.cz. Účast na semináři je po zaslání vyplněné přihlášky zdarma.

Seminář navazuje na projekt Salzburských seminářů, jehož cílem je mezinárodní vzdělávání lékařů a následné sdílení získaných znalostí. Více informací o projektu na www.vdv.cz.

Tereza Říčařová

 

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.