OZPPráce.cz pomáhá hledat práci pro zdravotně postižené

Za tímto pracovním portálem stojí společnost Tapiko, která má bohaté zkušenosti se zaměstnáváním zdravotně postižených.

Rozumí potřebám osob se zdravotním postižením a chápe jejich nelehkou životní situaci spojenou s hledáním vhodného pracovního uplatnění. Na druhé straně se již mnohokrát mohla přesvědčit o kvalitách a spolehlivosti zaměstnanců se zdravotním postižením.

Na portálu www.ozpprace.cz se nacházejí nabídky práce v členění podle krajů. Kromě toho zájemci sem mohou vložit svůj životopis s uvedením, v jakém oboru chtějí pracovat, a životopis bude k dispozici firmám hledajícím zaměstnance. 

Klíčová slova: 

Komentáře

Jsem tělesně postižený (dolní končetiny ochrnuty, ruce zdravé - po pádu z lešení). Rád bych pracoval. Jsem klientem Ústavu sociální péče v Hořicích (Královehradecký kraj). Chtěl bych si přilepšit, protože sociální službu musím hradit, jsem však na hmotné nouzy a mnoho mne toho nezbývá. Děkuji za jakoukoliv odpově'd telefonní číslo (774 425 361)

Hi guys! I think this work is very important. I work with people who are disabled for my day job and I couldnt say enough about the need for good caring workers out there who can involve those who have disabilities. This article is very important to remember.

Jordan | Owner @ www.hobartlandscapers.com.au

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.