Open skies for handicapped

Tradiční akci, v průběhu které je osobám se zdravotním znevýhodněním připraven bohatý program s možností zúčastnit se vyhlídkového letu zdarma, pořádají Letecké služby Hradec Králové v sobotu 17. června od 8 do 20. hodin.

Akce je určena také široké veřejnosti.

Celodenní program je rozdělen na část hlavní, určenou osobám s handicapem, během které budou probíhat vyhlídkové lety na letounech C-295 CASA, L-410 a An-2 ve spolupráci se Vzdušnými silami AČR a leteckými základnami Kbely, Čáslav a LOM Praha, a část doprovodnou, která je určena také široké veřejnosti.

K vidění bude vojenská technika, seskok parašutistů, ukázky Policie ČR, cvičení kynologů, motocyklový kaskadér, hudební skupiny, klaun, skákací hrad a vyhlídkový vláček.

Občerstvení, které bude k hlavnímu programu zdarma, připraví studenti se sluchovým oslabením z VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ, Šefánikova 549 v Hradci Králové, kteří již několik let úspěšně reprezentují obor „Kuchař – číšník“ a „Cukrář“ v národní soutěži Gastro Hradec – Vitana Cup. Široká veřejnost bude mít možnost zakoupit drobné občerstvení.

Máte zájem se o další inforamce? Ozvěte se na e-mail: osh@lshk.cz; telefon: Eva Darvašová   +420 605 336 483

Zdroj: Aktivnizivot.cz

 

 

Klíčová slova: