Okamžitá pomoc proti úzkosti

Knihu vydalo nakladatelství portál, dva čtenáři Helpnetu ji dostanou zdarma. Kromě toho všichni zájemci o produkci Portálu mohou využít Mikulášský týden, kdy do 11. prosince při nákupu v e-shopu (obchod.portal.cz) nebo pražských knihkupectdvích Portál (Klapkova a Jindříšská) pořídí vše se slevou 20 procent. 

Žijeme v nejisté době. Možná vám v poslední době hlavou jako o závod běží rozličné myšlenky, točíte se v kruhu katastrofických scénářů, jste vystresovaní nebo se bojíte se o sebe či své blízké. Potřebujete se „hodit do klidu“, a to co nejdřív.

Předkládaný soubor cvičení, který dohromady sestavili přední američtí profesionálové v oblasti pomáhajících profesí, vám má pomoci cítit se lépe, ale také uznat, že na své vnitřní prožívání máte plné právo.

Jedná se o 40 snadných, rychlých a efektivních technik z oblasti kognitivně-behaviorální terapie, mindfulness, neurověd a relaxace, které nejenže ověřila praxe, ale prokázalo i vědecké zkoumání. Cílem je, abyste si zlepšili náladu, pochopili sami sebe a začali žít v souladu s tím, co je pro vás opravdu podstatné.

Více informací o knize je na stránkách Portálu.  Zdarma ji získají dva čtenáři, kteří pošlou na adresu info@helpnet.cz mail se svou poštovní adresou a do předmětu uvedou Výhra 144. Vyhrají ti dva, jejichž mail dorazí jako 7. a 17. v pořadí.

Knihu Příběhy z pohovky z minulého kola dostanou Eva Novotná z Otrokovic a Luboš Chlanda z Prahy. 

Klíčová slova: