Office nové generace lze nyní získat darem!

28.03.2013 0:57

Oprávněné neziskové organizace, charity a veřejné knihovny mohou nyní žádat Office 2013 ve verzích Standard a Professional prostřednictvím dárcovského programu Microsoftu, který je součástí TechSoup Česká republika.

Poslední verze vlajkové lodi Microsoftu nabízí ve srovnání s verzí 2010 řadu nových funkcí a výhod, včetně přímého propojení se službou SkyDrive (online datové úložiště), díky kterému můžete pracovat na svých dokumentech nezávisle na konkrétním počítači. Dále nová grafická nastavení a možnost prohlížet a editovat dokumenty formátu PDF ve Wordu.

Pokud jste prostřednictvím TechSoup Česká republika obdrželi dar v podobě Microsoft Office se zárukou Software Assurance (která dosud nevypršela), můžete získat upgrade na nejnovější verzi bez dodatečných nákladů.

Office je optimalizovaný pro Windows 8

Oprávněné organizace mohou žádat rovněž o dary v podobě upgradů na Windows 8 Professional a Windows 8 Enterprise. Nový design je díky dlaždicovému uspořádání startovní nabídky vhodný i pro přenosná zařízení. Windows 8 tedy přináší revoluční změnu uživatelského prostředí. Zachovává některé prvky, na které jsme všichni zvyklí z verze Windows 7, upouští však od tlačítka Start v zájmu snazšího přístupu k jednotlivým aplikacím a zjednodušuje spolupráci s cloudovými službami.

Klíčová slova: