Neziskovky.cz nabízejí nejnižší cenu otevřených kurzů za posledních 15 let

08.01.2012 13:39

Umožňuje to významná finanční podpora Nadačního fondu J&T.

Od začátku ledna 2012 Neziskovky.cz poskytují neziskovým organizacím otevřené kurzy za dotovanou cenu, která je historicky nejnižší od roku 1998. Jednodenní otevřené kurzy jsou neziskovým organizacím k dispozici za 600 Kč. Členové Asociace veřejně prospěšných organizací pak mají ještě 20% slevu, jednodenní otevřený kurz je vyjde na 480 Kč.

Snížení cen bylo možné za významné finanční podpory Nadačního fondu J&T. Neziskové organizace tak budou mít usnadněn přístup ke vzdělávání v současné finančně nepříznivé době. Dotovanou cenu mohou čerpat nestátní neziskové organizace, konkrétně jejich zaměstnanci, dobrovolníci, ostatní pracovníci a členové statutárních orgánů včetně správních rad. Podmínkou je, aby kurz objednala a uhradila konkrétní nestátní nezisková organizace. Podobně platí dotovaná cena pro zaměstnance a dobrovolníky příspěvkových organizací v případě, že platba za kurz je hrazena mateřskou příspěvkovou organizací.

Dotovaná cena není určena pro organizace z podnikatelského a veřejného sektoru. Stejně tak ani pro jednotlivce, kteří nejsou zaměstnanci ani dobrovolníky nestátní neziskové nebo příspěvkové organizace. Pro ně platí základní cena 1 920 Kč za jednodenní otevřený kurz. Držitelé karet ISIC, ALIVE a ITIC mohou čerpat slevu 10% ze základní ceny. Celý ceník je k dispozici na:http://www.neziskovky.cz/clanky/506_622/o-nas_cenik/

Zdroj: Neziskovky.cz

Klíčová slova: