Nedostali jste se na konferenci INSPO 2012? Nevadí, všechny příspěvky najdete na Helpnetu

09.04.2012 23:26

Rekordních 290 účastníků přijelo z celé republiky na 12. ročník konference INSPO - Internet a informační systémy pro osoby se specifickými potřebami, která se uskutečnila 17. března v Kongresovém centru Praha. Ti, kdo se konference nemohli zúčastnit, si nyní mohou přečíst všechny příspěvky ze sborníku, které jsou spolu s prezentacemi umístěny na Helpnetu. Nechybí ani 34 soutěžních prací, které došly do 8. ročníku literární soutěže Internet a můj handicap.

Účastníci konference si jistě se zájmem prohlédnou také fotografie, které v Kongresovém centru pořídil Ivan Navrátilík. Příspěvky ze sborníku konference i prezentace jednotlivých rečníků se nacházejí na v rubrice INSPO/INSPO 2012. A přečtení si zaslouží i literární příspěvky ze soutěže Internet a můj handicap. 

"Chtěla jsem vám moc poděkovat za letošní INSPO. Bylo vážně skvělé. A jsem ráda, že se ho mohlo zúčastnit přes 20 našich studentů," napsala hned po skončení konference Andrea Hudakova, vedouci oboru Čeština neslyšících na FF UK v Praze. Taky další ohlasy byly velmi příznivé. Takže kdo se nedostal na letošní konferenci INSPO, může si to vynahradit účastí na 13. ročníku konference, která se uskuteční v březnu v příštím roce. 

Klíčová slova: