Najde se vedoucí internátu?

Hledá jej/ji Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola v Hradci Králové.

MÁTE KLADNÝ VZTAH K DĚTEM, HLEDÁTE SMYSLUPLNOU TVŮRČÍ PRÁCI V OBLASTI ŠKOLSTVÍ, MÁTE CHUŤ ŘÍDIT KOLEKTIV VYCHOVATELŮ A VYTVÁŘET PODMÍNKY PRO ROZVOJ DĚTÍ S POSTIŽENÍM?

Do svého týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici vedoucího vychovatele/ky internátu, který je určen dětem a žákům se speciálními vzdělávacími potřebami ve věku 3 – 21 let (převážně s vadami sluchu a řeči).

Součástí internátu jsou i byty „Jablíčko“, což je unikátní projekt v rámci celé ČR. Děti jsou od pondělí do pátku ubytovány v městských bytech v centru Hradce Králové, kde je pro ně vytvořeno prostředí blížící se životu v rodině. S prostředím bytu se můžete seznámit např. zde:

 https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096066178-televizni-klub-neslysicich/218562221800006/

Ocenili bychom flexibilní samostatný kreativní přístup k práci, hezký vztah k dětem a schopnost týmové spolupráce. Podmínkou je vysokoškolské vzdělání pedagogického směru Mgr./Bc. včetně speciální pedagogiky.

¨Znalost znakového jazyka je výhodou, stejně jako základní představa o fungování internátu (příp. koncepce).

Rozsah práce: plný úvazek. Pro podrobnější informace prosíme zájemce, které naše nabídka nadchla, aby kontaktovali ředitelku škol na tel. 495 272 398 nebo mailem: iva.rindova@neslhk.com.

Přihlášky přijímáme do 6. ledna 2020.

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.