Nabídka práce ve Zlaté rybce

Charitativní organizace plní přání dětem od 5 do 18 let s život ohrožujícím onemocněním nebo onemocněním s nejistou prognózou. Hledá nadšence pro komunikaci s odbornou veřejností a dobrovolníky.

Zlatá rybka, z.ú., je soukromá charitativní organizace financována výlučně z prostředků zakladatelů. Založena byla na jaře 2015. Cílem Zlaté rybky je plnit přání dětem od 5 do 18 let s život ohrožujícím onemocněním nebo onemocněním s nejistou prognózou. Nejčastěji jsou to děti s onkologickým onemocněním, vrozeným onemocněním jako je cystická fibróza, spinální svalová atrofie a muskulární dystrofie, děti s vážným vzácným onemocněním, či nemocemi, jejichž důsledkem je selhání orgánů a následná transplantace.

Nadšenec pro komunikaci s odbornou veřejností a dobrovolníky- Zlatá rybka, z.ú.

Hledáme člověka, kterého poslání Zlaté rybky nadchlo, chce o něm mluvit a pomáhat ho naplňovat.

Představujeme si, že je nadšený, komunikativní, otevřený, organizačně schopný. Pracuje systematicky, zároveň hlídá detaily, neustále se vzdělává. Má praxi v marketingu nebo PR, prostředí zdravotnictví zná. Dobře řídí - sebe i automobil, umí psát, komunikuje v angličtině. Touží po super práci s velkým přesahem, těší se na výzvu a skvělý tým.

 

Další podrobnosti viz Zlatá rybka.

Klíčová slova: