Na setkání šelestářů vládla harmonie

15.04.2012 18:04

Časopis Gong organizuje pravidelná setkání lidí s tinnitem. Poslední schůzka se uskutečnila 12. dubna a hostem tentokrát byla psycholožka Věra Doušová.

Magistra Doušová nám nabídla několik rad, které mohou člověku pomoci na cestě k dosažení harmonie těla i ducha. Seznámila nás s ukázkou harmonizačního meridiánového cvičení DO-IN vycházejícího z praxe starodávné čínské medicíny. Vyzkoušeli jsme si ho na vlastní kůži. Pomocí tohoto cvičení se tělo vrací do přirozeného a vyrovnaného stavu. Protahováním a uvolňováním se aktivují energetické dráhy těla a harmonizuje se činnost vnitřních orgánů psychika. Věra Doušová zdůraznila i nutnost správné práce s dechem. Po krátké přednášce i ukázce cvičení zbyl prostor na dotazy přítomných a vzájemnou výměnu zkušeností s tinnitem a jeho léčbou.

Další setkání proběhne 14. června opět v posluchárně ORL ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze 2, ulice U nemocnice 2. Začátek je v 16 hodin. Účast na setkání je zdarma, nemusíte se předem registrovat.

Přijďte si popovídat. Zjistíte, že se s tinnitem nepotýkáte sami a získáte cenné zkušenosti, nové kontakty a možná i nové přátele.
Těšíme se na vás.

Lucie Křesťanová a Zdeněk Kašpar, klub šelestářů

Klíčová slova: