Na rehabilitaci do Kutné Hory

Ubytování v hotelu Mědínek Old Town na náměstí, strava, cvičení v barokním refektáři nebo v zahradách GASKu u chrámu sv. Barbory, celodenní pitný režim s občerstvením, dárky jsou plně hrazeny z dotace, tedy pro 25 pohybově hendikepovaných účastníků je vše zdarma. Projekt proběhne 1. a 2. října, uzávěrka přihlášek je 25. září 2017.

Určen je pro hendikepované osoby jakéhokoliv věku ze Středočeského kraje, především osoby na invalidním vozíku a jejich asistenty. V případě volných míst i z dalších krajů. 

Cílem projektu je zajistit všem postiženým účastníkům projektu informace, které povedou ke zlepšení jejich zdravotního stavu, nebo alespoň zastavení zhoršování zdraví, ukázat cestu, jak o svou tělesnou i mentální schránku pečovat.

Lektorka bude nejen vysvětlovat principy prevence a zmírnění jednotlivých postižení účastníků, ale i ukáže každému individuálně cvičení, která mohou vést ke zlepšení.

Lidé s tělesným postižením mohou žít plnohodnotný a zdravý život, pokud vědí, jak na to. Jistě tento projekt pomůže mnoha účastníkům změnit svůj osud k lepšímu, ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu

Každý hendikepovaný účastník projektu obdrží Výukové a cvičební DVD a Soubor ezoterických obrazů formátu A2 pro meditace a zlepšování psychiky s logem. 

Podrobnosti jsou uvedeny v přiloženém popisu projektu Život je jedinečný a neopakovatelný, proto o něj pečujme i na invalidním vozíku.

On-line přihláška.

 

Klíčová slova: 

Komentáře

by si jistě zasloužili všichni, co trpi onemocněním pohybového aparatu. Pacientske organizace, kdyz si žádá o dotaci, nemůže si dát do projektu stravu a ubytování, které se z dotace neproplaci. Pomohlo by to dokonce i jako prevence, která důležitá, ještě než onemocnění propukne a pacient je ještě schopen pracovat.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.