Mezi Dvěma Světy u Ždáru nad Sázavou

Dobročinný pochod ve prospěch Fokusu Vysočina se uskuteční 11. září a je možné se jej zúčastnit fyzicky i virtuálně. Za každý kilometr sponzor přispěje 10 Kč, stačí pouze poslat email, že jedinec s námi vyšel a kolik skupinka celkově ušla kilometrů.

I tento rok se vydáme na dobročinný pochod Mezi Dvěma Světy a jsme moc rádi, že se po roční přestávce opět můžeme potkat i osobně. Pochod se uskuteční 11. 9. na hrázi Velkého Dářka, největšího rybníka v Kraji Vysočina. Pro každého účastníka bude v cíli nachystaná medaile a pro ty nejmenší i něco dobrého na zub. Rovněž bude možné si na místě vyzkoušet jízdu na paddleboardu. 

Po úspěšném minulém ročníku však nechceme účast podmínit fyzickou přítomností a znovu s námi budete moci vyrazit kdekoliv chcete! Hlavní je mít společný cíl! :). 

Pozvěte kamarády či rodinu na výlet a dopřejte si krásnou vycházku ve Vašem okolí. Dejte nám pouze vědět, že jste s námi vyrazili na pochod tím, že pošlete fotku z výletu a napíšete nám emailem nebo prostřednictvím Facebooku, kolik Vaše skupinka celkově ušla kilometrů. Pokud raději trávíte čas v přírodě sami, nebo třeba běháte, tak nevadí, i to se počítá! :)

Jak mohu svým výletem pomoci?

Za každý ušlý kilometr sponzoři darují 10 Kč. Naším cílem je společně zdolat 1 700 km a získat maximální vypsanou odměnu 17 000 Kč.

Výtěžek z akce využijeme na zakoupení pomůcek pro bazální stimulaci v chotěbořském středisku FOKUS Vysočina.

Rovněž je vypsaná dárcovská výzva, kde i vy můžete přímo finančně přispět na vybavení denního stacionáře. Odkaz na výzvu ZDE.

Dárcovská výzva podléhá pravidlům portálu darujme.cz. Všechny darované peníze budou po skončení akce zaslány přímo na účet neziskové společnost Fokus Vysočina. 

 

Klíčová slova: