MasterChef Česko hledá soutěžící s handicapem

Televize Nova má zájem zapojit do kuchařské show i amatérské kuchaře a kuchařky se zdravotním postižením. 

Zájemci se nemusí se bát, že je natáčení příliš rychlé (ve skutečnosti není, je jen umně sestříhané) ani toho, že je třeba být profi kuchařem nebo kuchařkou – právě naopak, hledáme sympatické lidi, které baví vařit a nedělají to na profesionální úrovni. Produkčně se vynasnažíme případným zájemcům s handicapem pomoci tak, aby pro ně natáčení bylo co nejjednodušší.

Pokud by se někdo rozhodl přihlásit, budeme moc rádi, vyplnění přihlášky je poměrně jednoduché. Zabere to cca 5 min, jen je potřeba přiložit foto tváře a jídla. Po vyplnění přihlášky se ozve produkce a domluví se s případným účastníkem dál.

Konkurzy se pak odehrávají v Praze.

Přihláška není závazná, zájemce si může casting jen zkusit a pak se rozmyslet, popřípadě se domluvit s produkcí. Závazné je až natáčení po podepsání smlouvy.

Natáčení začne kolem 15. března, koná se 3 dny v týdnu. V rámci těch pracovních natáčecích dnů jsou ale velké pauzy - je tam zkrátka prostor i na oddych.

Natáčení celý běh bude trvat dva měsíce – do cca poloviny května, ale samozřejmě jen za předpokladu, že soutěžící projde až do finále. 

Připomínám, že není třeba se bát – soutěžící nemá být (dokonce nesmí být) profi kuchař. Hledáme charismatické nadšence, co prostě milují jídlo!

Zde je přihlašovací formulář: https://talent.nova.cz/Masterchef-Cesko

Šárka Vítovcová

Klíčová slova: