Marketing a reklama

30.04.2013 2:00

Kurz pro maximálně osm účastníků se zrakovým postižením pořádá Okamžik - sdružení pro podporu nejen nevidomých.

Kurz povede lektor Ing. Petr Hlubuček ze vzdělávací společnost Magion Praha s.r.o. a bude probíhat v níže uvedené dny v čase 9.15 – 15.15 hod v Okamžiku (Na Strži 40, Praha 4).
 
Kapacita kurzu je max. 8 účastníků.
Termíny kurzu:
středa 15. května 2013
čtvrtek 16. května 2013
pondělí 20. května 2013
úterý 21. května 2013
pondělí 10. června 2013
úterý 11. června 2013
 
Pro přihlášení kontaktujte Mgr. Veroniku Svobodovou do 8. května 2013 na níže uvedených kontaktech.
tel.: 603 511 167, 233 379 199
 
Na kurzu získáte základní představu, jak se „dělá“ reklama a co si vlastně můžeme pod pojmem reklama představit v dnešní době. Vysvětlíme si také, jak souvisí reklama a marketing.
Nejzajímavější částí reklamy a pro účastníky asi také nejpodstatnější bude internetová reklama a marketing ve spojení s Googlem.
V průběhu kurzu bude zároveň i dostatek prostoru na konkrétní otázky, které se dotýkají reklamy a s tím související otázky využití pro účastníky kurzu. Lektor se bude snažit v maximální míře respektovat konkrétní potřeby účastníků a do značné míry bude i program kurzu v průběhu uzpůsobovat potřebám a požadavkům účastníků, se kterými budou mít prostor sami přijít.
 
Bližší informace o vzdělávací společnosti a lektorovi:
 
Magion Praha s.r.o.
·               Má velkou zkušenost v oboru firemního vzdělávání
·               Pracuje s netradičními a originálními technikami
·               Programy jsou postavené na metodice vzdělávání zážitkem
·               Na programech vládne pozitivní a otevřená atmosféra, nechybí ani legrace 
·               Tým zkušených lektorů s vlastní firemní praxí
·               Více informací na www.imagion.cz
 
Ing. Petr Hlubuček
·         dvacet let podnikání v oboru cestovního ruchu a vzdělávání
·         jednatel a spolumajitel firmy Inspira s.r.o., a zakladatel a spolumajitel outdoorové cestovní kanceláře Adventura s.r.o.
·         deset let zkušeností s vedením skupin a s lektorskou činností, lektor - koučování, obchod, vyjednávání, komunikace, assessment centre, time management, zpětná vazba, řešení krizových situací; vedení skupin při expedicích a cestách pro korporátní klientelu
·         vzdělání: ČVUT – stavební fakulta, psychoterapeutický sebezkušenostní výcvik (Pražská vysoká škola psychosociálních studií), kurz týmová spolupráce, zpětná vazba; výcvik koučů (QED GROUP) atd.
 
 
Tento kurz je pořádán v rámci projektu „Podpora začleňování osob s těžkým zrakovým postižením na pracovní trh“, který je financován z Evropského sociálního fondu z Operačního programu Praha - Adaptabilita.
Klíčová slova: