Lidé lidem 2012

10.06.2012 18:15

Na pátém ročníku tradiční akce se v Ostravě představí 21. června organizace, které ve městě poskytují sociální služby a související aktivity. Součástí programu budou kulturní vystoupení.

Pátý ročník již tradiční akce Lidé lidem se bude konat ve čtvrtek 21. června od 9 do 17 hodin na Masarykově náměstí v Ostravě.Návštěvníci se mohou těšit na nejrůznější taneční, hudební a divadelní představení, to vše v podání uživatelů sociálních služeb a souvisejících aktivit. Připraveny jsou soutěže pro děti, projektový den pro žáky ZŠ a studenty SŠ, interaktivní rukodělné dílny, klauni, ukázky práce canisterapeutických psů, laserová střelnice a mnoho dalších aktivit.

Akci pořádá Magistrát města Ostravy, odbor sociálních věcí, školství, sportu a volnočasových aktivit, ve spolupráci s občanským sdružením Eko-info centrum Ostrava. Je spolufinancována z Individuálního projektu Moravskoslezského kraje a Místní agendy 21 v souladu se stanovenými společnými cíli a opatřeními 3. Komunitního plánu sociálních služeb a souvisejících aktivit ve městě Ostrava na období 2011-2014. Záštitu převzal náměstek primátora Martin Štěpánek.

Více na přiloženém letáku.

Klíčová slova: