Letní škola hrou s českým znakovým jazykem

12.04.2012 23:44

Týdenní pobyt v rekreačním středisku Věšín nabízí Pevnost – České centrum znakového jazyka.

Organizace Pevnost – České centrum znakového jazyka, o. s. i toto léto nabízí výjimečnou příležitost účasti na týdenním pobytu s českým znakovým jazykem, který se uskuteční od 4. do 11. srpna 2012 v rekreačním středisku Věšín, okres Příbram (http://www.rekreacebrdy.wbs.cz/RS--Vesin.html).

Rádi bychom účast na Táboře s Pevností 2012 nabídli všem zájemcům o studium českého znakového jazyka a kulturu Neslyšících. Hlouběji do „světa ticha“ proniknou frekventanti nejen skrze jazykové kurzy a večerní semináře, ale hlavně díky navázání nových kontaktů s neslyšícími účastníky tábora – tedy s lektory z celé ČR, jejich neslyšícími přáteli a rodinnými příslušníky.

Doma nemusí zůstat ani rodiny a přátelé našich studentů, kteří můžou na táboře navštěvovat jazykové kurzy pro začátečníky. Bohatý zážitkový program máme zajištěný také pro slyšící a neslyšící dětské účastníky, který bude po celý týden vedený slyšící a neslyšící vychovatelkou.

Více informací naleznete v přiloženém táborovém letáčku případně na stránkách organizace: http://www.pevnost.com/tabor.html.

Pokud Vás zajímá, jak to u nás na táboře vypadalo loni, můžete se podívat na video-reportáž na našich stránkách: http://www.pevnost.com/pevnonews/pevnonews_special.html.

Pevnost – České centrum znakového jazyka, o. s

Klíčová slova: