Letní semestr s Českým centrem fundraisingu

10.02.2013 18:36

Nabídka nových kurzů se člení do tří vzdělávacích cyklů, první kurzy jsou již 27. února a 6. března.

Počet účastníků je omezen na 15. Nabídku jsme rozdělili na tři vzdělávací cykly  - "Pro začínající", "Pro pokročilé" a "Bez čeho se ve fundraisingu neobejdete".

Začínáte s fundraisingem  a ještě si nejste jistí, o co vlastně jde? Pak vám určitě doporučujeme cyklus 3 jednodenních kurzů "Základy fundraisingu". První díl "Kuchařka pro začínající fundraisery" obsahuje nezbytné minimum pro každého. Získáte na něm energii a potřebné sebevědomí. Další specializované části cyklu se věnují základním oborům fundraisingu - firemnímu a individuálnímu dárcovství.

Máte už nějaké zkušenosti a chcete se ve fundraisingu posunout dále? Již 5.3. jsme na mnoho žádostí zahrnuli kurz "Komunikace ve fundraisingu", ve kterém se naučíte jak správně oslovit dárce a vyjednávat s nimi při nejrůznějších příležitostech (po telefonu, při náhodném setkání nebo na osobní schůzce). Další specializované kurzy vám pomohou zdolat nástrahy ekonomické krize, rozbourat tabu, které se kolem peněz točí a využívat nové technologie.

Třetí cyklus "Bez čeho se ve fundraisingu neobejdete"  prozatím zahrnuje komplexní dvoudenní kurz "Public relations pro neziskové organizace od A do Z". Další témata budou brzy následovat.

Pokud jste nebo se chcete stát členy Klubů fundraisingu anebo se přihlásíte přihlásíte na 3 a více kurzů v jednom cyklu, získáte výraznou slevu.

Pokud máte dotazy či připomínky, prosím pište nebo volejte na

Martina Lafatová, team@fundraising.cz , +420 773 550 314 (koordinátorka školení) nebo

Jana Ledvinová,jana.ledvinova@fundraising.cz , +420 731 460 975 (ředitelka)

Klíčová slova: