Krizová intervence poskytovaná v internetovém prostředí

Nabídku řady výcviků v podzimních termínech připravila Jahodovka - Profesní institut společně s odborníky z Pražské linky důvěry.

Vyberte si mezi nabízenými výcviky krizové intervence poskytované v internetovém prostředí. Tato forma získává stále na větším významu z důvodu pocitu bezpečí a anonymity, a to nejen u mladší generace klientů. Omezení v souvislosti s COVID – 19 také ukázala význam poskytování pomoci v tomto prostředí.

19. 9. 2020 - 21. 9. 2020: Výcvik v chatové krizové intervenci a poradenství - 24 hodin

Kurz vás uvede do základních principů krizové intervence, seznámíte se s možnostmi, specifiky a limity krizové intervence a poradenství prostřednictvím chatu. Dokážete přizpůsobit vyjadřování a komunikaci věku, schopnostem a potřebám klienta i specifikům poskytované služby. Také poznáte etické, provozní, technické a personální nároky na poskytování služby a nároky na samotného konzultanta.

Cena kurzu: 4.500 Kč

Více informací a registrace ZDE

 

6. 10. 2020 - 8. 10. 2020: Výcvik v e-mailovém poradenství v kontextu krizové intervence - 24 hodin

Výcvik je zaměřen na specifika krizové intervence a poradenství prostřednictvím e-mailu. Seznámíte se s obecnými principy krize a krizové intervence a s jejich aplikací v rámci internetového poradenství. Výcvik dále vymezuje možnosti a limity této služby, zabývá se procesní a formální stránkou tvorby e-mailů.

Budou popsány různé typy kontaktů i uživatelů, metodické otázky, etické aspekty práce, ale i technické, provozní a personální podmínky nutné pro zavedení služby.

Cena kurzu: 4.500 Kč

Více informací a registrace ZDE

 

17. - 19. 10. a 24. - 25. 10. 2020: Výcvik v chatovém a e-mailovém poradenství v kontextu krizové intervence - 40 hodin

Jde o kombinaci výcviků v chatové krizové intervenci a poradenství a v e-mailovém poradenství v kontextu krizové intervence. Účastníci se seznámí s obecnými charakteristikami krize a krizové intervence a s jejich aplikací v prostředí internetu, se zásadami a principy e-mailu a chatu, jejich možnostmi a limity, typologií kontaktů, metodikou, etickými aspekty práce, technickými možnostmi apod.

Cena kurzu: 7.400 Kč

Více informací a registrace ZDE

Možnost ubytování v těsné blízkosti školy za velmi příznivých finančních podmínek.

 

 

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.