Koučování pro pečující

Podporu prostřednictvím individuálního sezení s profesionální koučkou nabízí zdarma v Brně Domov pro mne. 

Pečujete dlouhodobě o blízkého člověka? Cítíte, že potřebujete změnu, dobýt si energii nebo  najít rovnováhu? Myslíte pořád na druhé a na sebe zapomínáte? Chcete to změnit? Nabízíme Vám podporu prostřednictvím individuálního sezení s profesionální koučkou.

 

Koučování je velmi účinná metoda zaměřená na dosažení cíle. Je to proces, kdy kouč pomocí různých technik podporuje svého klienta v hledání řešení obtížných situací a podporuje jeho rozvoj. Kouč je partnerem svého klienta a inspiruje ho k maximalizaci jeho osobního a profesního potenciálu. Koučování je možné využít jak v pracovním, tak v osobním životě. Koučování může pomoci člověku v situacích, kdy se ocitne na životní křižovatce, cítí se vyčerpaný, má nízké sebevědomí, potřebuje pochopit souvislosti nebo má obavy ze změny.

 

Komu je určené?

Naše koučování je určené osobám, které trvale pečují o blízkého člověka se zdravotním postižením (dítě, rodiče, partnera). Je určeno těm pečujícím, kteří na sobě chtějí pracovat, potřebují změnu a jsou připraveni přijmout zodpovědnost za svůj život.

Péče o nemohoucí a závislé osoby může přinášet určitá úskalí jako stres, pocit napětí, úzkost a deprese. Pečující osoby jsou v souvislosti s touto emoční zátěží ohroženy syndromem vyhoření stejnou mírou jako pomáhající profesionálové. Vnímáme složitost nelehké životní situace pečujících a jejich nezastupitelnost. Proto si dovolujeme pečujícím osobám nabídnout individuální sezení vedené profesionální koučkou.

 

Co nabízíme:

  • Individuální sezení s koučem.
  • Časový rozsah: jedno sezení trvá 1 - 1,5 hodiny, setkání na sebe navazují po 2 až 4 týdnech a doporučuje se absolvovat 3 - 5 koučovacích sezení.
  • Termín: dle individuální domluvy.
  • Místo: prostory kanceláře Domova pro mne, Kounicova 42, Brno.
  • Cena: koučování v roce 2016 nabízíme zdarma díky podpoře Úřadu Jihomoravského kraje (kapacita je proto omezená).
  • V případě potřeby Vám po dobu sezení zajistíme zdarma osobní asistenci pro Vašeho blízkého v péči.

Více informací v přiloženém letáku. 

Veronika Hlavinková

Klíčová slova: 

Komentáře

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.