Konzultace s bezpečnostními experty zdarma

Neziskovky mohou využít nabídky projektu Um sem um tam a probrat s odborníky zabezpečení proti kyberútokům.

Současná situace je bezprecedentní a jste to právě vy, lidé z neziskových organizací, kdo teď dělá tu nejvíce důležitou práci: ať už organizujete pomoc lidem na Ukrajině nebo se věnujete dále vaší každodenní činnosti.

Národní úřad pro kyberbezpečnost nedávno vydal varování před zvýšeným množstvím kyberútoků. Z našich zkušeností víme, že se mohou týkat i neziskových organizací. 

Zorganizovali jsme proto s odborníky z firem Avast, ANECT a z organizace GUG (Google Users Group) možnost konzultací, na kterých můžete probrat své zabezpečení. Budete tak vědět, zda jste dostatečně chránění anebo jak můžete svoji ochranu zlepšit. 

Zadat výzvu

A jak na to? 

Pro svoji žádost o konzultace můžete využít portál Um sem um tam úplně stejně, jak jste zvyklí. Zadat ji jako výzvu, pouze v kolonce schopnosti zaškrtněte tag IT bezpečnost. My potom vaši výzvu předáme zapojeným expertům. 

Potřebujete jinou pomoc v souvislosti se současným děním? 

Pokud potřebujete jinou pomoc související s momentálně probíhajícím konfliktem (např. právní poradenství, konzultaci v oblasti fundraisingu, grafiky či čehokoliv jiného), označte svoji výzvu tagem Pomoc Ukrajině. 

Zadat výzvu

Rozcestník důležitých informací

Zároveň jsme pro vás připravili rozcestník s informacemi, které by se pro vás mohly v této dobře hodit. Najdete zde užitečné odkazy, vzdělávací materiály a mnoho dalšího.  

Přečtěte si článek

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na neziskovky@umsemumtam.cz nebo 704 500 726.  

Za tým Um sem um tam
Adéla Zicháčková

Klíčová slova: