Kdo jsem a co tady dělám?

Knihu vydalo nakladatelství Portál, dva čtenáři Helpnetu ji získají zdarma. A ostatní mohou využít slevu 20 procent na všechny tituly, která platí do pondělí 4. září. 

Čas od času je užitečné se na chvíli zastavit a odpovědět si na základní otázky, které souvisejí s naším bytím. S tím, jaký život žijeme. Udělat si inventuru a pořádek v tom, kde se právě nacházíme, co tady děláme, kam směřujeme, zda jsme spokojení a zda to takto chceme mít. Podívat se, jak odpovídáme na otázky, které nám klade život, a pátrat, jaký smysl nám to celé dává.

Kniha Kdo jsem a co tady dělám? může být v tomto směru vaším osobním průvodcem. Nabídne vám praktické techniky, které pomáhají strukturovaně přemýšlet o důležitých otázkách vašeho jedinečného a neopakovatelného života. Seznámí vás také s praktickými myšlenkami existenciální filozofie a psychologie, jak jsou reprezentovány zejména přístupem Irvina D. Yaloma a Viktora E. Frankla.

Kniha je určena pro všechny zájemce o sebepoznání i pro psychology, kouče, lektory, terapeuty či sociální pracovníky, kteří potřebují se svými studenty, klienty či pacienty řešit podstatné životní otázky.

Více informací o knize je na stránkách Portálu.  Zdarma ji získají dva čtenáři, kteří pošlou na adresu info@helpnet.cz mail se svou poštovní adresou a do předmětu uvedou Výhra 153. Vyhrají ti dva, jejichž mail dorazí jako 1. a 13. v pořadí.

Knihu Mozková mlha  z minulého kola dostanou Lucie Hájková a Zora Vidovencová, obě z Prahy.

Klíčová slova: