Karel Šíp v dámské společnosti

V charitativní Všechnopárty pro Konto Bariéry budou v pátek 25. října poprvé v historii hosty tři ženy.

Zábavný pořad Všechnopárty se i letos spojí s Kontem Bariéry. Pozvání do speciálního benefičního dílu, věnovanému pomoci lidem s handicapem, přijali zpěvačka Monika Absolonová, moderátorka Daniela Písařovicová a herečka Jitka Sedláčková. Moderátor Karel Šíp je vyzpovídá v pátek 25. října od 22:00 na ČT1.

Příznivci humorných skečů Karla Šípa a jeho hostů se mohou příjemně pobavit a zároveň pomoci druhým již potřetí. Spolupráce Konta Bariéry a České televize na tomto pořadu trvá od roku 2017.

Charita a Česká televize k sobě patří už léta. Konto Bariéry dostalo opět skvělou šanci propojit se s jedním z nejsledovanějších pořadů na obrazovce. Všechnopárty sleduje pravidelně více než 900 tisíc diváků a ti všichni se od Karla Šípa dozví, že mohou podpořit Konto Bariéry příspěvkem na transparentní účet nebo zasláním dárcovské SMS,“ shrnuje ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků a dodává: „V loňském roce se podařilo během pořadu získat téměř milion korun. Letos bychom chtěli třeba i víc. A možná se to díky Karlu Šípovi a skvělým dámám podaří.“

Petra Seberová

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.